Ankara drone çekimi ile kıymetli vakitlerinizi ölümsüzleştirmeye ne dersiniz? Özel anlarınızda farklı tarzda çekimler arıyorsanız bu hizmet tam size göre! Günümüzün en güncel görüntüleme yöntemi olan dronelar ile siz de ortaya daha güzel görüntülerin çıkmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik tek yapmanız gereken bu hizmeti veren bir ajansla ile anlaşmak olacaktır.

Drone Çekimi Nedir?

Drone, son zamanların teknolojik ürünüdür. Sahip olduğu aksamlar ve mekanizma yapısı sayesinde havada uçabilmektedir. Özel kumandası ile yönlendirilerek farklı amaçlar uğruna kullanılmaktadır. En kapsamlı kullanım alanı ise fotoğraf ve video çekimleri olarak görülmektedir.

Özellikle doğa olaylarını, manzaraları ve özel anları çekmek için gerçekleştirilen çekimlere drone çekimi denir. Reklamcılıkta, belgeselde çok sık kullanılır hale gelmiştir. Bu yüzden reklam ajansları tarafından kayıtsız kalınmayarak bu alanda çalışmalar yapılmaya başlanmıştır.

Ankara Drone Çekimi

Drone Çekimi Nasıl Yapılır?

Herkes tarafından drone çekimi yapılamamaktadır. Çünkü bu çekimlerin yapılabilmesi amacıyla özel ehliyetlerin alınma şartı getirilmiştir. Drone ehliyeti alan bireyler tarafından uzman olarak hizmet verilir. Fakat ehliyeti olan her birey ya da firmanın da iyi bir çekim yapacağı anlamı çıkarılmamalıdır. Ankara drone çekimi yapan kişi ya da firmaya karar verirken bu yüzden dikkatli olmak gerekir.

Bahsi geçen bu aletlerin bir kumanda sistemi bulunmaktadır. Her makinenin kendine has kontrol mekanizması bulunabilmektedir. Yön tuşları ile birlikte yönüne ya da yukarı ve aşağı ayarları yapılabilmektedir. Kontrol paneli üzerinde aynı zamanda görüntü kontrolünü sağlanabildiği küçük bir ekran da bulunmaktadır. Bu ekrana göz atarak görüntüler ortaya çıkarılır.

Ankara Drone Çekimi

Ankara Drone Çekimi Yapan Ajanslar Hangileri?

Gelişen teknolojiye ayak uyduran reklam ajanslarının sayısı giderek artış göstermektedir. Özellikle büyükşehirlerde bu alanda yatırımların giderek arttığı görülmektedir. Ankara drone çekimi noktasında şanslı olan yerlerden birisidir. Büyükşehir olmasından dolayı birden fazla sayıda seçeneğe sahip olduğunuzu bilmelisiniz.

Her ne kadar sayı diğer şehirlere nazaran daha fazla olsa da memnun olacağınız firmayı seçmek oldukça önemlidir. Aksi takdirde Ankara drone çekimi için anlaştığınız firma sizin memnun etmeyebilir. Bu aşamada Tek Prodüksiyon ile çalışmanın tadını çıkarmalısınız. Gerek özel anlarınızda gerekse reklam çekimleri, tanıtım videolarınızda kullanım sağlayabilirsiniz. Böylece ortaya daha profesyonel bir iş çıkarabilirsiniz.

Ankara Drone Çekimi

Ankara Drone Çekimi Fiyatları Ne Kadar?

Güncel drone çekim ücretleri değişik bir fiyat skalasına sahiptir. Hizmeti sunan adrese göre değişiklik göstermektedir. Tek Prodüksiyon olarak saat bazında fiyat skalası belirlenmektedir. Var olan fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Neden Tek Prodüksiyon ile Çalışmalısınız?

Tek Prodüksiyon firmamız, Ankara drone çekimi konusunda profesyonel bir hizmet vermektedir. Amatör çekimlerden uzak, işini bilen kişilerle çalışılmaktadır. Sektöre yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen firmamız özellikle Ankara drone çekimi hizmetine önem vermektedir. Reklam, tanıtım, özel anların kaydı ya da farklı sebeplere bağlı olarak çekimler sizin adınıza gerçekleşmektedir.

Yüksek kalite, profesyonel çekim ve uygun fiyatlandırmalar için firmamızı tercih edebilirsiniz.